Spojovací uholník, zinok, 4 ks
Kód: 92690Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Spojovací uholník vyrobený z ocele, obojstranne žiarovo pozinkovaný. Priemer montážnych otvorov pre klince alebo skrutky je 4,4 mm.
Vhodný na spájanie a spevnenie pravouhlých spojov nábytku a iných drevených konštrukcií.


Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie uholníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.077 kg |
| EAN: | 8592485926903 |
| Typ: | Úhelníky |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 39,4 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Hĺbka: | 26 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.