Redukce 3/4"x1 1/4" pro objímky E27, RT-68, černá
Kód: 3255Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koncovky Rusticline |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.132 kg |
| EAN: | 8592485032550 |
| Výška: | 51 mm |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 40 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Materiál: | Temperovaná liatina |
Rusticline Tube - Assembly video - Table
Rusticline Tube - Assembly video - Wardrobe holder
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.