Kohoutek 3/4", RT-21, černý/zlatý
Kód: 3028Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koncovky Rusticline |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.183 kg |
| EAN: | 8592485030280 |
| Výška: | 99 mm |
| Farba: | Čierna, Zlatá |
| Šírka: | 53 mm |
| Hĺbka: | 83 mm |
| Priemer: | 25 mm |
| Materiál: | Temperovaná liatina |
Inspirace od zákazníků
Rusticline Tube - Assembly video - Table
Rusticline Tube - Assembly video - Wardrobe holder
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.