Nábytkový gombík Lea, priemer 39mm, borovica lakovaná
Kód: 7260 7260BP1 7260BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kombinujte tiež s drevenými úchytkami z našej ponuky.
Drevené úchytky sú vhodné pre milovníkov dreva a prírodných materiálov. Výborne sa hodia k nábytku v rovnakom dekore, ale aj k svetlejším (biela, svetlosivá) a tmavším dekorom (tmavosivá). V našej ponuke drevených úchytiek nájdete dreviny ako dub, buk a borovica s povrchmi ako je surové drevo, lakované alebo s náterom farby.
Na montáž úchytky budete potrebovať krížový skrutkovač, v prípade, že nemáte predvŕtané otvory tak AKU skrutkovač, vŕtačku, ceruzku, meter a uholník.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené knopky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Dřevěné knopky |
| Priemer: | 39 mm |
| Prevedenie: | Borovice lakovaná |
| Materiál: | Dřevo |
| Dĺžka: | 39 mm |
| Šírka: | 39 mm |
| Výška: | 30 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.