Nábytková noha priemer 50mm, výška 80mm, chrómová
Kód: 50046Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Okrúhla oceľová nábytková noha v chrómovom vyhotovení dodá vášmu nábytku elegantný industriálny vzhľad.
K nábytku sa pripevňuje skrutkami, ktoré si u nás môžete zakúpiť v kategórii skrutky pre nábytkové nohy.
Hlavné prednosti:
POUŽITIE: Vďaka kovovým nábytkovým nohám stojí nábytok stabilne a bez vŕzgania. Uplatníte ich aj pri kreatívnych DIY projektoch.
- DIZAJN: Tieto nábytkové nohy vás presvedčia svojím elegantným industriálnym vzhľadom. Sú vhodné do každého priestoru a postarajú sa, aby váš nábytok skutočne vynikol.
KVALITA: Nohy sú vyrobené z kvalitnej a odolnej ocele, ktorá zaručuje dlhú životnosť.
MONTÁŽ: Rýchla a jednoduchá montáž, ktorú zvládne naozaj každý - jednoducho pripevníte k nábytku pomocou skrutiek, hotovo!
Prezrite si celú našu ponuku okrúhlych a hranolatých nábytkových nôh v rôznych výškových a dizajnových prevedeniach alebo elegantné sponkové nohy, ktoré premenia Váš nábytok na štýlový kúsok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové nohy a rámy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.076 kg |
| EAN: | 8592485500462 |
| Výška: | 80 mm |
| Typ: | Kulaté nohy |
| Farba: | Chromová |
| Priemer: | 50 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Nastaviteľná: | nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.