Kovanie pre zavesenie skrinky 19x62mm
Kód: 90698 90698BP1 90698BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracované kovanie na zavesenie skrinky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zavesenie skriniek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 19 mm |
| Výška: | 62 mm |
| Hĺbka: | 1,25 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.