Kovanie na zavesenie skrinky 35x85mm
Kód: 90704 90704BP1 90704BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracované kovanie na zavesenie skrinky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zavesenie skriniek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 35 mm |
| Výška: | 85 mm |
| Hĺbka: | 1,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.