Set nábytkových úchytiek Torino rozstup 128mm, ABS, matná čierna, 4 ks
Kód: 7742Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderné nábytkové úchytky sú výberom najobľúbenejších kúskov našich zákazníkov a zároveň udávajú trend vo svete nábytkárskeho dizajnu. Z hľadiska vyhotovenia/farby ide najmä o čierne, nerezové, chrómové alebo tiež niklové či mosadzné úchytky.
Sú výborným doplnkom pre lesklé povrchy dvierok, prírodné materiály alebo moderné dekory dreva. Výberom týchto úchytiek sa trafíte do štýlov ako je škandinávsky, industriálny alebo loftový.
Na montáž úchytky budete potrebovať krížový skrutkovač, v prípade, že nemáte predvŕtané otvory tak AKU skrutkovač, vŕtačku, ceruzku, meter a uholník. Na pohodlnejšiu montáž Vám pomôže Montážna šablóna 210x10 mm (rozloženie pri tlači v skutočnej veľkosti).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čierne úchytky a knopky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.146 kg |
| EAN: | 8592485077421 |
| Typ: | Moderní úchytky |
| Farba: | Matná černá |
| Rozteč: | 128 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Plast |
| Dĺžka: | 144 mm |
| Šírka: | 21 mm |
| Výška: | 25 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.