Kľučka BRENN, zámok PZ, rozstup 90mm, saténový nikel
Kód: 70648Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ako si vybrať správne štítové kovanie/kľučku? Najpresnejšie je meranie rozstupu podľa zadlabacieho zámku. Vždy meriame od osy otvoru pre kľúč až po os otvoru pre kľučku. Najpresnejšie meranie dosiahnete, ak vyberiete zadlabací zámok z krídla dverí a zmeriate.
3 kroky k správnemu výberu štítového a rozetového kovania
Rozmery štítového kovania:

- rozmer A: 134 mm
- rozmer B: 241 mm
- rozmer C: 39 mm
- rozmer D: 84 mm
- rozmer A1: 45 mm
- rozmer B1: 72 mm
- rozmer B2: 143 mm
- rozmer C1: 7 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štítové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592485706482 |
| Druh: | Štítové kování |
| Typ: | PZ - cylindrická vložka |
| Rozteč: | 90 mm |
| Prevedenie: | Saténový nikl |
| Hrúbka dverí: | 40 mm |
| Výška: | 241 mm |
| Šírka: | 39 mm |
| Hĺbka: | 7 mm |
| Hĺbka vr. kľučky: | 45 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.