Zarážka na stenu s háčikom L-80mm, na naskrutkovanie, matný nikel
Kód: 5281Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kovové dverové zarážky v jednoduchom a modernom dizajne bude elegantným a nepostrádateľným doplnkom vašej domácnosti či kancelárie.
Vďaka priloženému montážnemu materiálu, ktorý obsahuje hmoždinky a skrutky, nebude pripevnenie zarážky žiadny problém. Bezpečne drží na všetkých stenách, kde je možnosť inštalácie vŕtaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dverné zarážky na stenu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.062 kg |
| EAN: | 8592485052817 |
| Výška: | 76 mm |
| Typ: | Zarážky k našroubování |
| Farba: | Stříbrná |
| Šírka: | 40 mm |
| Hĺbka: | 54 mm |
| Prevedenie: | Matný nikl |
| Materiál: | Kov |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.