Magnetická zarážka, na priskrutkovanie, matný nikel
Kód: 5266Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Magnetické dverové zarážky v jednoduchom a modernom dizajne budú elegantnou a nevyhnutnou súčasťou vašej domácnosti či kancelárie.
Dvere sa pomocou sily magnetu udržia trvalo otvorené. Na uvoľnenie sa dvere oddeľujú od držiaka krátkym pevným ťahom. Vďaka priloženému montážnemu materiálu, ktorý obsahuje hmoždinky a skrutky, nebude pripevnenie zarážky žiadny problém. Bezpečne držia na všetkých podlahách, kde je možnosť inštalácie vŕtaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zarážky na naskrutkovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592485052664 |
| Výška: | 45 mm |
| Typ: | Magnetické zarážky, Zarážky k našroubování |
| Farba: | Stříbrná |
| Prevedenie: | Matný nikl |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 47 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.