Stavač dverí II, matný nikel
Kód: 5250Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stavače a podpery dverí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.172 kg |
| EAN: | 8592485052503 |
| Výška: | 119 mm |
| Typ: | Zarážky k našroubování |
| Farba: | Stříbrná |
| Prevedenie: | Matný nikl |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 33 mm |
| Hĺbka: | 28 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.