Dverový klin 90x40x20mm, saténový nikel
Kód: 5298Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hlavné prednosti:
-
VŠESTRANNOSŤ: Dverové kliny sú jednoduché a použiteľné pre akýkoľvek druh dverí. KKlíny možno využiť na všetky typy podláh - laminátové aj drevené podlahy, dlažby alebo koberce.
-
KVALITA: Klinový materiál je vyroben z netoxického, vysoko kvalitného a robustného plastu s povrchovou úpravou saténový nikel.Protišmyková úprava plastovej zarážky zabezpečuje dokonalé držanie aj u tých najťažších dverí.
-
DIZAJN: Dverový klin zaujme svojou jednoduchosťou a bez problémov sa prispôsobí každej podlahe v každej miestnosti. Stane sa tak nepostrádateľným pomocníkom vo vašej domácnosti.
- JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA: Klin stačí vložiť medzi podlahu a dvere. Tie potom zostanú pevne zaistené aj pri najsilnejšom prievane. Bez skrutiek, bez vŕtania.
V našej ponuke voľne stojacích zarážok nájdete podobné produkty v rôznom prevedení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klíny a voľne stojace zarážky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.182 kg |
| EAN: | 8592485052985 |
| Výška: | 20 mm |
| Typ: | Dveřní klínky |
| Farba: | Stříbrná |
| Prevedenie: | Saténový nikl |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 90 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.