Magnetická zarážka L-80mm, na naskrutkovanie, matný nikel
Kód: 5271Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Magnetické dverové zarážky v jednoduchom a modernom dizajne budú elegantnou a nevyhnutnou súčasťou vašej domácnosti či kancelárie.
Dvere sa pomocou sily magnetu udržia trvalo otvorené. Na uvoľnenie sa dvere oddeľujú od držiaka krátkym pevným ťahom. Vďaka priloženému montážnemu materiálu, ktorý obsahuje hmoždinky a skrutky, nebude pripevnenie zarážky žiadny problém. Bezpečne drží na všetkých stenách, kde je možnosť inštalácie vŕtaním.
Zarážka je určená pre štandardné interiérové dvere, sila magnetu je 5,5 - 6 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dverné zarážky na stenu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.105 kg |
| EAN: | 8592485052718 |
| Výška: | 87 mm |
| Typ: | Magnetické zarážky, Zarážky k našroubování |
| Farba: | Stříbrná |
| Šírka: | 44 mm |
| Hĺbka: | 44 mm |
| Prevedenie: | Matný nikl |
| Materiál: | Kov |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.