Kĺbový záves 50x80mm, nerez
Kód: 80121Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný kĺbový záves s vysokou odolnosťou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové a dverné závesy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| EAN: | 8592485801217 |
| Typ: | Kloubové závěsy |
| Povrchová úprava: | Nerez |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 50 mm |
| Výška: | 80 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.