Atrapa kamery - polguľa s diódou
Kód: 20155Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Túto atrapu kamery využijú predovšetkým majitelia rôznych objektov pri zabezpečení, vhodná je však aj na zabezpečenie domu. Vďaka atrapám sa znižuje pravdepodobnosť, že by sa zlodej pokúsil o lúpež.
Vhodná na doplnenie už funkčného kamerového systému.
Prezrite si aj ďalšie bezpečnostné tabuľky a prvky v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atrapy kamierBezpečnostní prvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592485201550 |
| Druh: | Bezpečnostní prvky |
| Šírka: | 120 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hĺbka: | 12 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 3,5 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.