Objekt elektronicky strážený, 210x148mm, formát A5, samolepka
Kód: 20303Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tabuľka zvyčajne umiestňovaná pri vjazde alebo objekte, ktorý je elektronicky strážený - tzn. strážený kamerami s kamerovým záznamom alebo zabezpečovacím systémom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpečnostné tabuľky a prvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592485203035 |
| Druh: | Informační |
| Formát: | A5 |
| Materiál: | Samolepka |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 148 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.