Koliesko pre stoličky, priemer 50 mm, STOP/GO, pre tvrdé podlahy
Kód: 18202Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolieska pre kancelárske stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.105 kg |
| EAN: | 8592485182026 |
| Typ: | Nábytková kolečka, Pro tvrdé podlahy |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Priemer závitu: | M11x22 mm |
| S brzdou: | ano |
| Stavebná výška: | 80 mm |
| Šírka kolesa: | 56 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Výpis diskusií
RH
Kolečko pro židle, průměr 50 mm, STOP/GO, pro tvrdé podlahy
Roman Hanák
Dobrý den, jsou kolečka pogumovaná? Nebo celo plastová? Děkuji
MJ
Kolečko pro židle, průměr 50 mm, STOP/GO, pro tvrdé podlahy
Marie Juránková
Dobrý den,
jedná se o celoplastové kolečko. Materiál kolečka je PA – polyamid.
Hezký den