Zásuvkové koliesko priemer 14 mm, 4 ks
Kód: 3030Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kolieska vhodné k nábytkovým skriniam, skrinkám, stolíkom a stoličkám, v domácnosti aj v kancelárskych priestoroch.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| EAN: | 8592485030303 |
| Výška: | 13,5 mm |
| Šírka: | 40 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
| Priemer: | 13 mm |
| Nosnosť: | 15 kg |
| Šírka behúňa: | 17,5 mm |
| Priemer montážneho otvoru: | 3,5 mm |
| Rozteč dier: | 32 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.