Skriňové koliesko pre mäkké podlahy, priemer 15 mm, nosnosť 20 kg
Kód: 2856 2856BP1 2856BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Koliesko na skrinku s priemerom 15 mm určené pre mäkké podlahy. Kolieska pre mäkké podlahy možno využiť na kobercoch/PVC podlahách.
Kolieska vhodné k nábytkovým skriniam, skrinkám, stolíkom a stoličkám, v domácnosti aj v kancelárskych priestoroch.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skriňové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 18 mm |
| Typ: | Pro měkké podlahy, Skříňová kolečka |
| Šírka: | 16 mm |
| Hĺbka: | 30,5 mm |
| Priemer: | 15 mm |
| Nosnosť: | 20 kg |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.