Skriňové koliesko, priemer 50 mm, nosnosť 50 kg
Kód: 2814 2814BP1 2814BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Koliesko na skrinku s priemerom 50 mm a nosnosťou až 50 kg.
Kolieska vhodné k nábytkovým skriniam, skrinkám, stolíkom a stoličkám, v domácnosti aj v kancelárskych priestoroch.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skriňové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 51 mm |
| Typ: | Skříňová kolečka |
| Šírka: | 25 mm |
| Hĺbka: | 68 mm |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Priemer montážneho otvoru: | 6 mm |
| Rozteč dier: | 54 mm |
| Šírka kolesa: | 19/22 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.