Skriňové koliesko pre mäkké podlahy, priemer 25 mm, nosnosť 40 kg
Kód: 28207 28207BP1 28207BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Koliesko na skrinku s priemerom 25 mm určené pre mäkké podlahy. Kolieska pre mäkké podlahy možno využiť na kobercoch/PVC podlahách.
Kolieska vhodné k nábytkovým skriniam, skrinkám, stolíkom a stoličkám, v domácnosti aj v kancelárskych priestoroch.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skriňové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 27,5 mm |
| Typ: | Pro měkké podlahy, Skříňová kolečka |
| Šírka: | 21 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Priemer: | 25 mm |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Priemer montážneho otvoru: | 4,5 mm |
| Rozteč dier: | 30 mm |
| Šírka kolesa: | 16 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.