Vrták, priemer 26mm
Kód: 80562Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný kovový vrták pre jednoduché a rýchle prevŕtanie napr. dreva/plastu/preglejky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.042 kg |
| EAN: | 8592485805628 |
| Typ: | Ostatní |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 26 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hĺbka: | 26 mm |
| Hmotnosť: | 0,042 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.