Vešiaková lišta 530x160 mm, 3 háčiky, recyklovaná borovica, FSC
Kód: 8694Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Aby všetky veci našli svoje miesto...
Na priskrutkovanie na stenu, vhodný do vstupnej haly, šatne, kuchyne, ale aj kúpeľne či spálne. Vhodný aj v kombinácii s nábytkom v podobnom drevenom dekore.
-
DIZAJN: Vešiaková lišta vďaka svojmu rustikálnemu drevenému vzhľadu sa bude skvele hodiť do vintage štýlu bývania. Súčasťou recyklovaného borovicového dreva môžu byť menšie otvory, suky, priehlbiny, prasklinky a pod., vďaka čomu je každá lišta unikátna. Drevo je riadne a starostlivo ošetrené, spĺňa všetky podmienky FSC.
-
POUŽITIE: Vešiak je skvelým asistentom pri udržiavaní poriadku a čistoty v predsieni a ďalších miestnostiach. Môžete naň zavesiť napríklad osušky, oblečenie, nástroje, žinky, uteráky a doplnky.
-
KVALITA: Základom vešiaka je kvalitná drevená lišta, na ktorú sú pevne pripevnené robustné kovové háčiky, ktoré sú ošetrené proti vyťahovaniu nití na oblečenie.
- JEDNODUCHÁ MONTÁŽ: Vďaka pripraveným otvorom na skrutky zvládne montáž naozaj každý už za pár okamihov!
Pozrite sa na ďalšie vešiaky v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené vešiakové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.639 kg |
| EAN: | 8592485086942 |
| Typ: | Dřevěné věšákové lišty |
| Farba: | Čierna, Hnědá |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď |
| Počet háčikov: | 3 |
| Prevedenie: | Recyklovaná borovice |
| Materiál: | Dřevo |
| Šírka: | 530 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hĺbka: | 115 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.