UV samolepky na sklo, dravce, 250x350 mm, samolepka, 12 ks
Kód: 21184Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AKO NALIEPIŤ NÁLEPKU? Základom je očistenie povrchu, na ktorý budete nálepku aplikovať – na to použite technický benzín alebo iný prostriedok s dobrou schopnosťou odmastiť povrch – nanášajte na jemnú handričku. Správne si odmerajte, do akej úrovne nálepku budete aplikovať, tak aby nebola krivo nalepená.
Nálepky vždy opatrne odlepte - priložte na rovný povrch a od stredu k stranám niekoľkokrát vyhlaďte stierkou (ak nemáte, použite napr. kreditnú kartu), aby zmizli prípadné bublinky. Správnym postupom lepenia predĺžite aj samotnú životnosť nálepky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpečnostné tabuľky a prvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592485211849 |
| Druh: | Ochranné prvky |
| Formát: | Ostatní |
| Materiál: | Samolepka |
| Šírka: | 250 mm |
| Výška: | 350 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.