Trubka 3/4", 800mm, RT-63, černá
Kód: 3090Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rúrkový regálový systém Rusticline |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.667 kg |
| EAN: | 8592485030907 |
| Dĺžka: | 800 mm |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 25 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Inspirace od zákazníků
Rusticline Tube - Assembly video - Table
Rusticline Tube - Assembly video - Wardrobe holder
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.