Sklopná konzola Klapp 380mm, nosnosť 30 kg, biela
Kód: 10905-00002Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Minimalistický štýl konzoly sa bude vkusne hodiť do akéhokoľvek priestoru bývania. Používaná najmä do kancelárskych priestorov, pivníc alebo do kuchýň a obývačiek. Vhodná pre stredné zaťaženie.
Na konzole sú pripravené dva otvory na pripevnenie vami zvolenej drevenej police. Veľmi dobre bude na konzole vyzerať prírodné svetlé drevo alebo drevo tmavšieho dekoru.
Nosnosť konzoly ovplyvňuje štýl montáže do steny, preto vždy odporúčame upevňovať na pevne inštalovanú hmoždinku. Súčasťou balenia nie je inštalačný materiál.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzoly, držiaky políc a tyčí na vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| EAN: | 4006676022649 |
| Farba: | Bílá |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Nosnosť: | 30 kg/1 ks |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.