Samolepka "Udržujte odstup", dĺžka 500 mm
Kód: 20914Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nálepka "Udržujte odstup" je veľmi odolná vďaka kvalitnému materiálu a spracovaniu. Nálepka zreteľne avizuje zobrazenú skutočnosť.
Vďaka silnému lepidlu je zabezpečená dlhodobá priľnavosť k podkladu.
Prezrite si aj ďalšie bezpečnostné tabuľky a prvky v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dištančné samolepky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8592485209143 |
| Druh: | Distanční samolepky |
| Formát: | Ostatní |
| Materiál: | Silně samolepící folie pro vnitřní použití |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 50 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
4,7
3 hodnotenia
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.