Samolepka "STOP - prosím udržujte rozostup 2 m", 210 × 297 mm, formát A4
Kód: 20910 20910BP1 20910BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Nálepka "STOP - prosím dodržujte odstup 2 m" je veľmi odolná vďaka kvalitnému materiálu a spracovaniu. Nálepka zreteľne avizuje zobrazenú skutočnosť.
Vďaka silnému lepidlu je zabezpečená dlhodobá priľnavosť k podkladu.
Prezrite si aj ďalšie bezpečnostné tabuľky a prvky v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dištančné samolepky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Druh: | Distanční samolepky |
| Priemer: | 150 mm |
| Formát: | A4 |
| Materiál: | Samolepící folie, UV ochrana |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 297 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
5,0
1 hodnotenie
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.