Prístrojové koliesko s platňou, otočné s brzdou, priemer 75 mm
Kód: 42968Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné prístrojové koliesko s brzdou s priemerom 75 mm s dynamickou nosnosťou 60 kg. Kolieska pre mäkké aj tvrdé podlahy sú univerzálne pre svoje využitie. Možno ich teda bez problémov využívať na kobercoch/PVC podlahách alebo tvrdých podlahách (dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy).
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
- Rozteč dier 45/38 x 45/38 mm s priemerom 6,3 mm
- Behúň: polyuretán, klzné uloženie so šírkou 24 mm
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592485429688 |
| Typ: | Pro měkké i tvrdé podlahy |
| Priemer: | 75 mm |
| Nosnosť: | 60 kg |
| S brzdou: | ano |
| Stavebná výška: | 100 mm |
| Šírka behúňa: | 24 mm |
| Priemer dier: | 6,3 mm |
| Rozmer platne: | 60x60 mm |
| Rozteč dier: | 45/38x45/38 mm |
| Typ podlahy: | Měkká i tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.