Podpera garážových brán, priemer 14x150mm, pozinkovaná
Kód: 5220Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Podpery garážových vrát sú ideálnou ochranou proti zatvárajúcim sa dverám alebo bránam. Gumová noha zabráni skĺznutiu aj na hladkých podlahách ako sú dlaždice, parkety alebo laminát. Vhodné využitie do vnútorných alebo vonkajších priestorov.
Vďaka priloženému montážnemu materiálu, ktorý obsahuje hmoždinky a skrutky, nebude pripevnenie podpery žiadny problém. Jednoducho pripevnite na dvere či bránu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stavače a podpery dverí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.066 kg |
| EAN: | 8592485052206 |
| Typ: | Zarážky k našroubování |
| Farba: | Stříbrná |
| Priemer: | 14 mm |
| Prevedenie: | Pozinkovaná |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 14 mm |
| Výška nohy podpery: | 150 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.