Ochranný penový pás 150x500 mm, samolepiaci
Kód: 40301Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Samolepiaci ochranný pás vyrobený z polyuretánovej peny veľmi efektívne tlmí náraz. Vďaka nemu ochránite váš voz pred odermi, ideálny do vašej garáže alebo garážového státia. Vhodné použitie do vnútorných priestorov.
Jednoduchá aplikácia vďaka samolepiacej vrstve umiestnenej zozadu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pásky a značenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| EAN: | 8592485403015 |
| Výška: | 500 mm |
| Druh: | Ochranné prvky |
| Šírka: | 150 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Materiál: | Pěna |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.