Podpera garážových brán, priemer 25x300mm, pozinkovaná
Kód: 5223Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Podpery garážových vrát sú ideálnou ochranou proti zatvárajúcim sa dverám alebo bránam. Gumová noha zabráni skĺznutiu aj na hladkých podlahách ako sú dlaždice, parkety alebo laminát. Vhodné využitie do vnútorných alebo vonkajších priestorov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stavače a podpery dverí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 8592485052237 |
| Typ: | Zarážky k našroubování |
| Farba: | Stříbrná |
| Priemer: | 25 mm |
| Prevedenie: | Pozinkovaná |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 25 mm |
| Výška nohy podpery: | 300 mm |
| Hĺbka: | 53 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.