Ohraničovacia reťaz, červenobiela, dĺžka 5m
Kód: 20933Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Reťaz je pre svoje všeobecné využitie jeden z najpredávanejších, možno s ňou ohraničiť priestory mimo prevádzky, na zvýraznenie výkopov, nebezpečných pracovísk, priestor kam nie je povolený prístup a mnoho ďalšieho.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pásky a značenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 8592485209334 |
| Dĺžka: | 5000 mm |
| Druh: | Ohraničovací řetězy |
| Farba: | Bílá, Červená |
| Šírka: | 20 mm |
| Materiál: | Plast |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.