Nábytkové koliesko s platničkou, priemer 35 mm, nosnosť 70 kg
Kód: 3072 3072BP1 3072BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Nábytkové koliesko s priemerom 35 mm s doskou s rozmermi 38x38 mm.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 45 mm |
| Šírka: | 45 mm |
| Priemer: | 35 mm |
| Rozteč: | 25 mm |
| Nosnosť: | 70 kg |
| Priemer montážneho otvoru: | 5,5 mm |
| Rozmer platne: | 38 x 38 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.