Mŕtvy uhol - kamión, 170x250 mm, samolepka
Kód: 21063Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Od 1. januára 2021 platí vo Francúzsku povinnosť pre vozidlá s celkovou povolenou hmotnosťou nad 3,5 t (nákladné aj osobné), mať na vozidle vyznačené tzv. "mŕtve uhly", a to takým spôsobom, aby spĺňal čo najväčšiu viditeľnosť, najmä pre cyklistov, chodcov a užívateľov osobných dopravných prostriedkov a značenie bolo viditeľné zo strán aj zozadu vozidla.
Nariadenie sa vzťahuje aj na vozidlá registrované v zahraničí.
Výnimku majú poľnohospodárske a lesnícke vozidlá a ďalej vozidlá zimnej údržby, služobné vozidlá správy ciest a diaľnic.
Za nedodržanie povinnosti môže byť udelená pokuta v 4. triede.
Pre umiestnenie samolepiek Mŕtvy uhol platia presné podmienky pre polep na motorové a prívesné vozidlá.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dopravné značenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.011 kg |
| EAN: | 8592485210637 |
| Druh: | Dopravní značení |
| Formát: | Ostatní |
| Materiál: | Samolepka |
| Šírka: | 170 mm |
| Výška: | 250 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.