Madlo pre posuvné dvere 230mm, zadlabacie, matná čierna
Kód: 1073Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderné zapustené kľučky pre posuvné dvere v elegantnom čiernom prevedení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čierne úchytky a knopky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.266 kg |
| EAN: | 8592485010732 |
| Typ: | Madla pro posuvné dveře, Zápustné úchytky |
| Farba: | Matná černá |
| Rozteč: | 180 mm |
| Materiál: | Kov |
| Dĺžka: | 203 mm |
| Šírka: | 53 mm |
| Výška: | 15 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.