Koliesko pre kosačky, priemer 146 mm, biele, nosnosť 35 kg
Kód: 26603_BSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolieska pre kosačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.331 kg |
| EAN: | 8692385011256 |
| Typ: | Samostatná pojezdová kolečka |
| Farba: | Bílá, Čierna |
| Priemer: | 146 mm |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Šírka behúňa: | 32 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 12 mm |
| Dĺžka náboja: | 34 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.