Kľučka SPRING, rozeta so zámkom PZ, hranatá, chróm/nikel
Kód: 70663Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prečo si vybrať rozetové kovanie? Rozetové kovanie patrí medzi modernejšie formy dverových kľučiek so širokou škálou dizajnov a prevedení. Od štítového kovania sa líši tým, že je oddelený otvor pre kľúč (rozeta) od otvoru pre kľučku. Výhodou je montáž skrutkovaním - protiľahlé diely rozet sa k sebe cez dvere prestrčia skrutkami.
3 kroky k správnemu výberu štítového a rozetového kovania
Rozmery kľučky:

- rozmer A: 118 mm
- rozmer B: 52 mm
- rozmer C: 9 mm
- rozmer A1: 51 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rozetové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 8592485706635 |
| Druh: | Rozetové kování hranaté |
| Typ: | PZ - cylindrická vložka |
| Prevedenie: | Chrom/Nikl |
| Hrúbka dverí: | 40 mm |
| Výška: | 52 mm |
| Šírka kľučky: | 118 mm |
| Hĺbka: | 51 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.