Držiak police SELECTA 4-22mm, nosnosť 25 kg, chróm, 2ks
Kód: 11053-00003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozhodli ste sa rozšíriť úložný priestor a hľadáte pevné držiaky na police? Potom ste u nás správne!
V našej ponuke nájdete policové držiaky v škále prevedení a farieb. Môžete si tak byť istí, že si vyberiete vkusný kúsok, ktorý sa bude vynímať práve vo vašom interiéri.
Dizajn: Podpera políc zaujme predovšetkým svojím moderným a elegantným vzhľadom.
Kvalita: Držiak police je vyrobený z vysoko kvalitného kovu a plastu, je masívny a odolný.
Montáž: Jednoduchá a rýchla montáž pomocou hmoždiniek, ktorú zvládne naozaj každý!
Pri zaťažení záleží na kvalite uchytenia hmoždiniek v stene. K dispozícii sú aj držiaky SELECTA v niekoľkých farebných prevedeniach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzoly, držiaky políc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 4006676041206 |
| Typ: | Držák polic |
| Farba: | Chromová |
| Nosnosť: | 25 kg |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Hrúbka police: | 4-22 mm |
| Šírka: | 25,5 mm |
| Výška: | 84 mm |
| Hĺbka: | 69,5 mm |
| Materiál: | Plast / Hliník |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.