Detská poistka dĺžka 68mm, plast, biela, 2 ks
Kód: 90000Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Detská poistka proti otvoreniu - spoľahlivé zabezpečenie pre vašu domácnosť
Ochráňte svoje deti pred nežiaducim prístupom do skriniek a zásuviek s našimi praktickými plastovými poistkami. Tento jednoduchý, ale efektívny bezpečnostný prvok zaistí, že vaše ratolesti nebudú mať prístup k potenciálne nebezpečnému obsahu.
Hlavné prednosti:
- Jednoduchá montáž bez potreby náradia
- Praktické dvojité balenie
- Nenápadný biely dizajn
- Bezpečný plastový materiál
- Dĺžka 68 mm
- Vhodné pre hornú aj bočnú inštaláciu
- Ľahká manipulácia pre dospelých
Bezpečnostné odporúčania:
- Pravidelne kontrolujte upevnenie poistiek
- Zabezpečte správnu inštaláciu podľa návodu
- Nepodceňujte bežný dohľad nad deťmi
- Poškodené poistky ihneď vymeňte
- Udržujte mimo dosahu malých detí kvôli riziku prehltnutia
- Inštalujte iba na čisté a suché povrchy
Využitie:
- Kuchynské skrinky s čistiacimi prostriedkami
- Zásuvky s ostrými predmetmi
- Skrinky s liekmi a chemikáliami
- Rôzne typy domáceho nábytku vyžadujúce zabezpečenie
Upozornenie:
Tento produkt je určený výhradne ako bezpečnostný prvok, nie hračka. Za škody spôsobené nesprávnym použitím nenesieme zodpovednosť.
Prečo zvoliť naše poistky:
Ponúkame praktické a cenovo dostupné riešenie na zabezpečenie vašej domácnosti. Kombinácia kvalitného spracovania, jednoduchej inštalácie a diskrétneho vzhľadu robí z našich poistiek ideálnu voľbu pre každú rodinu s malými deťmi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské poistky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| EAN: | 8592485900002 |
| Farba: | Bílá |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast |
| Dĺžka: | 68 mm |
| Šírka: | 25 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.