Zavrtávacia matica bez goliera M4x6mm, 4 ks
Kód: 84573Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitná kovová závrtná matica bez goliera so závitom M4.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 8592485845730 |
| Typ: | Zavrtávací matice bez límce |
| Priemer: | 4 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 10 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.