Spojovacia skrutka M4x31-44mm, 8 ks
Kód: 90474Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitná poniklovaná spojovacia skrutka so závitom M4.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.042 kg |
| EAN: | 8592485123319 |
| Typ: | Spojovací šrouby M4 |
| Priemer: | 4 mm |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Povrchová úprava: | Poniklovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 44 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.