Spojovacia skrutka M4x31-44mm, 4 ks
Kód: 90473Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitná poniklovaná spojovacia skrutka so závitom M4.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| EAN: | 8592485123302 |
| Typ: | Spojovací šrouby M4 |
| Priemer: | 4 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Povrchová úprava: | Poniklovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 44 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.