Spojovacia skrutka M6x26-36mm, biela, 4 ks
Kód: 90467Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitný spojovací skrutka pre nábytok so závitom M6.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8592485904673 |
| Typ: | Spojovací šrouby M6 |
| Farba: | Bílá |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Plast / Kov |
| Výška: | 36 mm |
| Priemer: | 6 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.