Spojovacie kovanie Excenter O 15x34mm, čierna, 4 ks
Kód: 60079Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitné spojovacie kovanie v elegantnom čiernom prevedení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.051 kg |
| EAN: | 8592485600797 |
| Typ: | Spojovací kování Excentr |
| Priemer: | 15 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Zinek |
| Výška: | 34 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.