Plastový kolík, priemer 8x30mm, biely, 10 ks
Kód: 91523Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plastový kolík z kvalitného materiálu v elegantnom bielom dekore, vhodný na spájanie nábytkových dielov.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| EAN: | 8592485915235 |
| Typ: | Plastové kolíky |
| Farba: | Bílá |
| Priemer: | 8 mm |
| Počet ks v balení: | 10 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 30 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.