Narážacia matica M5x8/17mm, 4 ks
Kód: 84565Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Narážacia matica je vyrobená z kvalitnej pozinkovanej ocele. Montáž je jednoduchá a je hotová v priebehu chvíle.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| EAN: | 8592485845655 |
| Typ: | Natloukací matice |
| Priemer: | 5 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 17 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.