Spojovacie skrutky s maticou M6x50mm, 4 ks
Kód: 84528Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Skrutka s plochou hlavou s vnútorným šesťhranom slúži na spájanie postelí, skríň a iného nábytku.
Jednoduchá montáž pomocou šesťhranného kľúča – imbusového.

L (výška): 50 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.047 kg |
| EAN: | 8592485845280 |
| Typ: | Spojovací šrouby M6 s maticí |
| Priemer: | 6 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 51 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.