Západka, plast, biely
Kód: 84641 84641BP1 84641BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Západka je vyrobená z kvalitného plastu a jej montáž je jednoduchá. S jej pomocou zostanú dvere bezpečne zatvorené.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Petlica, háčiky, západky a zástrčky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Západky |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 27 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 10 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
P
Počet
Průchová
Dobrý den, v balení jsou 2 kompletní kusy západek nebo je to bráno jako 2 kusy ( samec, samice) předem děkuji.
VW
Odpověď
Veronika Walteco
Dobrý den, děkujeme za dotaz. V balení jsou 2 kompletní kusy.